Hutbe | Njeriu qe denohet edhe pse falet dhe agjeron [15.09.2017] - Elvis Naçi Scarica

Invia ai tuoi amici
Aggiungi
 • 15 set 2017

Commenti

 • Allianz ARENA
  Allianz ARENA 3 anni fa

  Falenderimi i takon Allahut qe i dha shqipetarise kete gjigant te diturise islame.Allahu e shperbleft me xhehnetin firdeus.Amin.

 • Etlev Marku
  Etlev Marku 3 anni fa

  Ty vlla tka bo zoti per shqiptaret

 • mario ornela
  mario ornela 3 anni fa

  edhe pse jam e besimit te krishtere o zot qfar emocioni kur degjoj te gjitha ligjeratat e hoxhe elvis nacit.zoti ju rujt o zot.

 • Anisa Zmajlaj
  Anisa Zmajlaj 3 anni fa

  O lum nana qe tka rrit hallall i koft

 • gajur murseli
  gajur murseli 3 anni fa

  Imadhi Zot te bekoft hoxhe Elvis e te shperbleft me xheneti Firdeus Ty dhe familjen tuaj.

 • Albanian King
  Albanian King 3 anni fa

  ..Cfardo lloj komenti esht i paket me te pershkru hoxhe Elvis..Allahu te nderoft e te shtofte dijen edhe me shum...

 • Afrim Krasniqi
  Afrim Krasniqi 3 anni fa

  "ALLAHU "ju ruajt.

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili 2 anni fa

  Allahu te rujt prej xhdo te keqety dhe familjen tane te dashur.Te shperblevt me xhenet per ket pun te madhe qe po e ban.

 • Agron Kelmendi
  Agron Kelmendi 3 anni fa

  Allahu te ruajt o rob i zotit.

 • Manushaqe Merhadi
  Manushaqe Merhadi 5 mesi fa

  Allahu ta shperbleft ishalla Ervis Naci bashk me familjen tende per gjith keto informacione qe na jep

 • Arbri Saliu
  Arbri Saliu 5 mesi fa

  Te lumte goja, te na rrosh sa malet Elvis.Allahu na meshirofte dhe na rujt nga tundimet 🇦🇱🤗🙏

 • Shipron Kosova
  Shipron Kosova 3 anni fa

  Selam alekym vlla i mir zoti i pranoft lutjet tua inshallah zoti trujt

 • Anisa Zmajlaj
  Anisa Zmajlaj 3 anni fa

  Tshperbleft Zoti me xhennetin Frdeus Hogj i nderun

 • Lulzime Bajrami
  Lulzime Bajrami 3 anni fa

  falimender per ligjeratat zoti trujt se ma mir ema qart kur nuk kom ngju legjerata zoti qoft me ju

 • ALB UKA
  ALB UKA 3 anni fa

  ore...po nuk ju pelqeu, mos e ndiqni mor vlla.. Skeni pse i jepni dislike videove te hoxhes kot...

 • Fatime kosova
  Fatime kosova 3 anni fa

  Allahu tshperbleft hoxh e na falt imadhi Allah gjith muslimant kudo qe jan AMIN.

 • ken flame
  ken flame 3 anni fa

  shum. bukur. fol. te. ndegjoj. me. vemendje. je. nje. hoxh. shum. i. madh. respekt.

 • mattyb x
  mattyb x 3 anni fa

  Tshperbleft Zoti me xhennetin firdeus hoxh i nderuar

 • Hened Çollaku
  Hened Çollaku 3 anni fa

  Isha i pranishem ne kete hutbe , edhe ishte sensacionale ! MashaAllah ! Po e rishikoj sepse me pelqeu shume !

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani 3 anni fa

  Ska zot tjeter per veq allahut te gzuar